KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14103259
nr 1410 3259
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålningar, 4 st. Signerade. Olja på pannå, 17x15, yttermått inklusive ram: ca 27x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:56:03
9/8 18:51:03
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud